пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Про компанію

   Наша компанія «Бережа» - це офіційний представник провідних фабрик з виготовлення вхідних та міжкімнатних дверей, що займають лідируючі позиції на українському ринку та кращих виробників вікон з ПВХ та дерев'яного євробрусу.

   Назва «Бережа» походить відразу від декількох слів: «берег», «берегиня», «оберіг». З давніх часів і по сьогоднішній день люди використовували різноманітні обереги для того, щоб зберегти в своїх будинках добро і благополуччя. Образи Берегині, що зберігає щастя і тепло сімейного вогнища, прикрашали різні предмети інтер'єру. До нас вони дійшли у вишитій символіці, адже візерунки, які майстрині використовують для створення одягу, скатертин, рушників, є не просто витонченими переплетеннями ниток, а певними символами і малюнками.

   Слово «берег» означає межу між затишком Вашого будинку і навколишнім світом з його тривогами і турботами. Вікна та двері — і є тією межею між зовнішнім середовищем і будинком, отже, вони повинні бути надійними, міцними, викликати асоціації із захистом і силою, а також вабити око своєю красою.

   У своїй роботі ми прагнемо нести гармонію і красу, зберегти тепло Вашого сімейного вогнища, а також стати надійним оберегом Вашого будинку. Наша компанія підтримує високі сучасні стандарти і застосовує революційні технології, проявляє дбайливу турботу про клієнтів, застосовує індивідуальний підхід, і кожне замовлення ми виконуємо з любов'ю.

Наші клієнти отримують найширший вибір якісних товарів і послуг в сфері дизайну інтер'єру. Асортимент продукції включає в себе:

  • міцні, надійні вхідні двері, що відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками;
  • функціональні, якісні міжкімнатні двері в розмаїтті оздоблень і стилів;
  • ексклюзивні міжкімнатні двері, виготовлені з масиву різних порід дерев;
  • екологічні та сучасні вікна: дерев'яні з євробрусу, а також металопластикові;
  • оригінальну дверну фурнітуру.

   Головним завданням для компанії «Бережа» є створення комфорту і затишку у Вашій оселі. Ми регулярно розширюємо асортимент для того, щоб задовольнити найвишуканіші смаки своїх клієнтів. 

   Якість нашої продукції підтверджується наявністю всіх відповідних сертифікатів та ліцензій. Досвідченим, кваліфікованим фахівцям під силу навіть найскладніші завдання.

   Ми є надійним партнером, якісно виконуємо свої зобов'язання і надамо Вам високий рівень обслуговування. Вікна та двері, які ми пропонуємо, будуть довговічними, практичними, вони створюватимуть комфорт і наповнять Ваш будинок позитивною енергетикою. Ви зможете підібрати той варіант, який буде ідеально відповідати інтер'єру саме Вашого будинку.

   З компанією «Бережа» Ваше житло дійсно стане Вашою фортецею!

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару