пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Про компанію

Компанія Бережа – це сімейний бізнес, який вже 14 років спеціалізується у сфері дверей та пропонує високоякісну продукцію преміум класу. Бережа — це про професіоналізм, довіру, любов до своєї справи та красивих дверей. Головні  цінності  компанії — це якість, високий сервіс та професіоналізм на всіх етапах роботи. Вам завжди допоможуть розв'язати всі технічні питання, визначитися з моделлю та підібрати ідеальний варіант саме для вашого інтер’єру.

Компанія працює з міжкімнатними дверима в різних стилях, з розсувними перегородками, зі стіновими панелями в комплексі з дверима прихованого монтажу, а також з вхідними дверима, оснащеними надійним функціоналом. Ви можете обрати будь-яку модель у різному типі відкривання, додати фурнітуру, яка сподобалася й відповідає сучасним трендам.

В салонах Бережа представлено понад 2000 моделей дверей, серед яких ви точно знайдете свої. Виставкові взірці постійно оновлюються, з урахуванням трендів сучасності.
На вас завжди чекають професійні менеджери, які знають всі тонкощі дверної справи. Вони допоможуть вам визначитися з вибором, прорахують вартість та підберуть якісне оздоблення для ваших дверей. Салони Бережа — це місце, де ви будете почуватися впевнено і комфортно в процесі консультації й вибору дверей.

 

 

0
Заснування
0
Співпрацівників
0
Встановлено дверей
0
Щасливих родин

2023 рік - Вибір Споживача 2023

У 2023 році компанія Бережа досягла видатного досягнення, увійшовши до Реєстру найкращих постачальників товарів та послуг. Це визнання стало еталоном високого стандарту, який наша компанія встановлює у галузі. Завдяки великому досвіду та непереможному прагненню до вдосконалення ми отримали почесну відмінність Вибір Споживача 2023 року. Наш успіх ґрунтується на багаторічному шляху розвитку, акцентуючи увагу на постійному вдосконаленні та впровадженні інноваційних та сучасних рішень. Ми пишаємося тим, що стали визнані надійними постачальниками, а відмінність "Вибір Споживача 2023" свідчить про високий рівень задоволення наших клієнтів та їхню довіру до нашої продукції та послуг. Це досягнення відзначає наш постійний розвиток та вірність відданості високим стандартам якості та обслуговування.

2022 рік - Компанія року 2022

Нагорода Всеукраїнського галузево-аналітичного центру на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості. Номінація "Компанія року 2022" підтверджує, що ТМ Бережа – надійний партнер, престижний роботодавець та пропонує якісні послуги.

Ми пропонуємо:

  • Широкий вибір дверей та розсувних перегородок у різних стилях та дизайнах
  • Стінові панелі в ансамблі з міжкімнатними дверима прихованого монтажу
  • Елітна фурнітура трендових колекцій у всій продукції бізнес та преміум класу

Салон дверей Berezha


Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару