пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Плюси і мінуси розсувних дверей: що треба знати про конструкцію перед установкою

Всі дверні конструкції мають свою класифікацію. За принципом відкривання вони розподіляються на орні та розсувні. Системи першого типу – звичні, класичні моделі, які передбачають наявність стулок, які гойдаються навколо основної вертикальної осі. Другий тип відрізняється від стандартних принципом дії – ковзання уздовж стіни. Сьогодні він набирає популярності завдяки своєму нестандартному вигляду.

Щоб вибрати відповідний комплекс, рекомендується вивчити всі його особливості, переваги та недоліки. Сучасні купе-системи в квартирі повинні не тільки вписуватися в інтер'єр, але й не загарбати вільний простір.

Плюси і мінуси розсувних дверей

Перед розглядом всіх переваг і недоліків системи, слід зазначити, що в деяких умовах переміщення уздовж стіни – єдиний раціональний варіант. Перш за все, це відбивається на зонуванні приміщення. Представлені полотна в такому випадку виступають в ролі перегородки і конструкційної дверної системи.

Переваги дверей купе

У перевагах представлених полотен усунені всі негативні нюанси, які характерні орним моделям. Основні моменти:

 • Економія корисного вільного простору в кімнаті.
 • Відсутність створення бар'єрів для інших прорізів і проходів.
 • Розсувні механізми не здатні самостійно мимоволі відкриватися.
 • Для переміщення не потрібно докладати багато зусиль. Роликові вставки дають можливість легко розсовувати стулки.
 • Виключена ймовірність травматизму. Полотном неможливо кого-то вдарити.
 • Термін служби вимірюється десятиліттями.
 • Під час експлуатації конструкції не скриплять, не дряпають паркет і стіни.

При цьому монтаж комплексу – простий. Потрібно заздалегідь продумати розташування стулок і провести правильні розрахунки. Зверніть увагу на те, що представлені моделі можуть бути як відкритими, так і вбудованими в спеціальний поглиблений каркас.

Недоліки дверей купе

Головні мінуси, з якими стикається покупець під час вибору і установки, - новизна системи. Якщо орні пристрої звичні багатьом, то розсувні тільки зараз набирають популярність. Які мінуси виділяють покупці:

 • Представлені моделі вимагають великої кількості вільного простору для роз'їзду полотен. Щоб вирішити цю проблему, потрібно спорудити основну стіну з каркасом, який буде заходити всередину. Таким чином вдасться заощадити місце уздовж стіни.
 • Встановлювати такий комплекс рекомендується кваліфікованим фахівцям. Самостійно можна неправильно зафіксувати напрямні рейки.

Міф про те, що обслуговування такого рішення – складне, вже давно розвіяний. Вибирати запірну модель потрібно грамотно і правильно. Зупиняйтеся на якісних полотнах. Так ви зможете уникнути низької шумоізоляції, яка характерна неякісним тонким конструкціям.

Порівнюючи зазначені плюси і мінуси, варто відзначити, що такі моделі зручні і практичні не тільки в міжкімнатні, але і в зовнішньому (вхідному) варіанті. У разі поломки ви завжди зможете провести ремонт або оновлення однієї з деталей.

дитяча спальня

Розсувні міжкімнатні двері: різновиди

Якщо принцип функціонування зрозумілий, то давайте розберемося, які різновиди механізмів сьогодні ви зустрінете в продажу:

 • Відкатні.
 • Книжки.
 • Гармошки.
 • Багатопільні із зсувом телескопічного типу.

Переміщення здійснюється за допомогою роликів. Дії виконуються самостійно або в комбінації з петлями. Рух відбувається по спеціальних опорних пластинах, які фіксуються вище або нижче звичної стулки. Варіанти книжки або ширми володіють додатковою перевагою – декоративними та естетичними особливостями. Вони створюють затишок і є легкими в установці. Розміщувати їх найкраще в кімнатах, де немає інтенсивної прохідності. В іншому випадку може бути порушений функціонал.

Які типи перегородок сьогодні популярні?

Запропоновані механізми ви зможете знайти в різному виконанні. Поширені – класичні глухі і скляні, але з помірною світлопроникністю. Останні можна встановлювати не тільки в будинках і квартирах, але і в офісах. Вони будуть виглядати цікаво і оригінально.

Що ще потрібно знати, займаючись створенням дизайн-проекту:

 • Розсувні полотнища – незамінні в прохідних приміщеннях. При цьому їх краще не комплектувати датчиком руху. Він підвищує зручність, але збільшує і травматичність.
 • Кілька конструкцій на одній стіні можуть поглинути вільний простір. Тому доручіть створення проекту дизайнерам, у яких є досвід роботи з представленими комплексами.
 • Дотримуйтеся однієї стилістики. Намагайтеся не перенасичувати пристосування додатковим декором.

При своїй простоті якісні двері ефективно зонують простір і захищають вас від надлишку шуму. Вони зручні в експлуатації. Додаткова особливість – оригінальність. Цікаві механізми здатні стати функціональної конструкцією і яскравим об'єктом в інтер'єрі. При виборі відтінку не забувайте, що якщо тон буде аналогічний тому, яким покриті стіни, візуально місця стане більше. При цьому яскраві відтінки здатні вписатися навіть в найбільш незвичайне оформлення.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару