пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Міжкімнатні двері Двері Esmi (Венге) Versal глухе полотно

Відгуків ( 0 ) / Написати відгук

Ціна

12 420 грн.

Ціна за комплект: 12 420 грн.

Колекція: Versal

Артикул: 1507415078

Виробник: Rodos

Матеріал: Ламіновані двері

Деревина: Сосна

Країна: Україна

Наявність: Під замовлення


Дверне полотно

Коробка

Розширювач

Лиштва

Фурнітура

Додаткові параметри товару:
шт.Двері колекції Versal - це втілення класичних моделей. Конструктивно колекція складається всього з трьох моделей: двокрилі двері з двома панелями - Esmi, трьохкрилі з трьома панелями - Irida, і однокрилі з однією панеллю - Patrizia. Проте, колекція має низку виразних особливостей, які вигідно відрізняють її від конкуруючих моделей.

  • Декоративний молдинг - один із найвиразніших елементів дверей колекції Versal. Такий молдинг вигідно відзначає наші полотна серед класичних моделей конкурентів. Крім того, будь-яка дверцята колекції можуть бути доповнені однією з чотирьох моделей молдингу - від вузького заспокійливого до широкого та пишного, що багато прикрашено квітковим орнаментом, розробленим італійськими майстрами. Щоб клієнт міг підібрати двері, які найкраще впишуться в його інтер'єр, фабрика надає можливість вибору фарбування молдингу в золото або срібло.
  • Обробка скла - ще один ключовий аспект створення вишуканого та красивого виробу. Гравіювання на склі є найбільш відповідною технологією. Ця технологія не проста, дорога та вимагає правильної форми малюнка, і можлива лише на сучасному високотехнологічному обладнанні.
  • Складні перерізи ремінця та панелей - так само виразний елемент, як молдинг, вимагав особливої ретельної та детальної обробки. Для створення цих елементів дверей фабрика не використовує стандартні або звичайні перерізи. Дизайнери витратили багато часу на пошук ідеальних пропорцій ремінця та панелей. Для досягнення оптимальної форми елементів, в якій гармонійно чергувалися б вигини, випуклості та рівні площадки, було створено багато ескізів. Кожна з експериментальних деталей була виготовлена вручну з картону та пластиліну. Лише коли був досягнутий ідеальний баланс форми, були замовлені індивідуальні фрези.

 


ВідеоВідгуки

Поки що не було залишено відгуків по товару Esmi (Венге)! Ви можете бути першим!

Написати відгук

Будь ласка, оцініть за 5-бальною шкалою
Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару