пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Двері з якого масиву кращі? Сосна чи дуб?

Все про двері з сосни та дубу

Чи помічали ви, що всі оселі пахнуть по-різному? Чиясь квартира пахне свіжою випічкою. Інша — борщами і котлетами. У кого-то рідний дім асоціюється з ароматом какао — його щоранку готувала мама… А ще домашній затишок має тонкий, ледь вловимий запах лісу. Так пахнуть дерев'яні вікна та двері.

Хоча ми живемо в століття високих технологій, поліпропіленів і пластмас, міжкімнатні двері з натуральних матеріалів залишаються затребуваними і популярними. Вони екологічні, міцні, стійкі до морозу і вітру, добре блокують вуличний шум. Крім того, класика ніколи не виходить з моди.

Але, як відомо, дерево дереву ворожнеча. Тому і двері, виготовлені з дерева, мають суттєві відмінності. Ймовірно, зі шкільного курсу природознавства ви пам'ятаєте, що всі дерева діляться на два основних типи: хвойні та листяні.

Двері з масиву сосни

Найпоширеніша представниця хвойних — сосна. Вона невибаглива у вирощуванні і порівняно швидко росте — всього кілька десятків років, на відміну від листяних побратимів, яким іноді потрібні століття. Тому не дивно, що бюджетні двері в нашій країні найчастіше роблять із сосни. Її деревина порівняно легка — кремезний чоловік цілком здатний підняти соснові двері на пару-трійку поверхів, в той час як для дубових дверей знадобиться напарник, а краще два. Завдяки особливій структурі волокон вона майже не вбирає вологу з атмосфери і не випускає тепло з приміщення. Крім того, має мало сучків, що також є значним плюсом як з естетичної, так і з практичної точок зору.

Двері з масиву дуба

Аристократ серед дерев — могутній дуб. Завдяки щільному згустку волокон, його дошки дуже тверді, а з роками лише кріпчають. Тому вироби з дуба надзвичайно життєздатні і витримують випробування часом.

Також їх перевагою є безперечна краса: на одній дошці в складні візерунки переплітаються десятки відтінків бежевого, сірого, золотого, каштанового. З роками вони, як правило, стають насиченішими. Якщо ви хочете поставити вдома елітні двері, які прослужать не одному поколінню вашої родини, двері з масиву дуба — чудовий вибір.

Володіючи великою кількістю чудових якостей, дуб має і слабкі місця. Одне з них — висока ціна, оскільки перевтілення маленького жолудя в могутній дуб займає дуже багато часу. Другий недолік — гігроскопічність. Висока щільність волокон виглядає досконалістю, але потребує якісної обробки, без якої буде вбирати вологу і втрачати форму. Третє — дубові двері гірше утримують тепло в будинку, поступаючись в цій якості бюджетнішим сосновим.

Нюансы

Незалежно від сорту, деревину необхідно бездоганно просушувати. Виробники, які реалізовують свої творіння по підозріло низькому прайсу, не дарма викликають у клієнтів настороженість. Зазвичай підступ криється в дешевих матеріалах або невмілій обробці. В результаті через деякий час їх товар втрачає свій первинний вигляд, просідає, в ньому з'являються тріщини. Наша компанія дорожить своєю репутацією, постійно працюючи над удосконаленням методик обробки матеріалу, закуповуючи новітнє передове обладнання. Якість нашої продукції підтверджується сертифікатами і ліцензіями, у нас працюють найкращі майстри своєї справи.

На завершення хотілося б сказати, що неспеціаліст навряд чи зрозуміє, з чого зроблені ваші двері — з сосни чи дуба. Вишуканість або практичність? Вирішувати вам. І ті, і інші прослужать вашій родині вірою і правдою довгі роки.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару