пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Чому віддати перевагу? Шпон чи екошпон?

Сучасний ринок пропонує величезний вибір різних за ціною і якістю дверей – від люксових дорогих моделей до бюджетних варіантів. Останнім часом за кількістю продажів на будівельному ринку лідирують шпоновані двері. Оздоблення шпоном надає дверям презентабельний вигляд і при цьому вони відрізняються невеликою вагою, чудовими функціональними характеристиками і низькою ціною в порівнянні з моделями з масиву. Сьогодні пропонуємо розглянути два варіанти – дорогі двері з натурального шпону та дешевші моделі з екошпону.

Натуральний шпон

Натуральний шпон – це досить тонкий зріз натуральної деревини (горіха, вишні, бука, дуба), зрізаний з цільного масиву за допомогою верстата. Його візерунок і колір точно повторює фактуру дерева. З першого погляду, якісні двері з натурального шпону неможливо відрізнити від моделей, виготовлених з масиву. Технологія, що дозволяє виробляти двері зі шпону, а не з масиву, дозволяє значно зменшити витрати - дерев'яна основа, яка складається з поперечних і поздовжніх деталей каркаса і фільонки з МДФ, оклеюється тонкими листами шпону.

Екошпон

Екошпон –  ще недавно з'явився на будівельному ринку, але вже встиг зарекомендувати себе позитивно. Це поліпропіленова плівка з малюнком, повністю повторює деревну структуру за колірною гамою і фактурою. Крім цього, стає популярним штучний облицювальний матеріал більш високого класу, виготовлений на основі міцного японського пергаменту, оброблений полімерним покриттям і двома шарами захисного лаку - nano-flex шпон. Поверхня nano-flex шпону представляє собою матові і глянцеві ділянки, що створюють візуальний тривимірний ефект. На дотик поверхня м'яка і бархатиста. Двері, покриті якісним екошпон практично неможливо відрізнити від натурального покриття. Численні позитивні відгуки покупців про двері з екошпону – це головна характеристика інформації по цій продукції.

Особливості екошпону

Екошпон стійкий до різного роду механічних впливів і стирання, не змінює колір під час застосування, не розтріскується і не відшаровується при перепадах температур і високій вологості повітря.

Ще одна перевага екошпону – гіппоалергенність, бо в складі немає важких металів, хлору і формальдегіду.

Не завдасть клопоту і догляд за дверима з екошпону. Поверхня не вимагає спеціального догляду, її можна мити навіть з миючими засобами.

До недоліків можна віднести те, що екошпон – це штучний матеріал. Крім цього, дверне полотно при механічних пошкодженнях не підлягає ремонту.

Особливості натурального шпону

Перевагою дверей з натуральним шпоном, в першу чергу є – натуральність і екологічність. Неможливо не відзначити присутність неповторного природного малюнка і живої енергетики.

Порівняльні характеристики

Явною перевагою екошпону перед шпоном є ціна! У деяких випадках двері з екошпону можуть коштувати набагато дешевше, ніж така ж модель з натурального матеріалу.

Зовнішні відмінності екошпону від шпону, за умови високої якості виготовлення дверей, «неозброєним поглядом» практично неможливо знайти. На цьому іноді і заробляють несвідомі магазини, продаючи двері з дешевого екошпону за ціною натурального шпону.

Різниться і догляд за дверима з натуральних матеріалів і екошпону. Якщо поверхню екошпону досить протирати від пилу, то натуральний шпон потребує спеціального догляду, який дозволить зберегти зовнішній вигляд на довгі роки. 

Чому віддати перевагу покупцеві?

Не можна однозначно стверджувати, що наприклад, шпоновані двері кращі, ніж та ж модель з екошпону. Вирішальний вибір залишається за покупцем, який виходячи із свого матеріального становища та особистих уподобань, купить прийнятний варіант.

Компанія «Бережа» є офіційним представником відомих фабрик з виробництва міжкімнатних та вхідних дверних конструкцій, пропонує зручну послугу для покупців – виготовлення шпонованих дверей на замовлення. Ця послуга дозволяє придбати унікальні за видом та розміром шпоновані дверні конструкції.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару