пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Якщо потрібні двері з хорошою шумоізоляцією

вхідні двері з хорошою шумоізоляцією Напевно, знайдеться зовсім мало людей, які згодні жити в цілодобовому шумі. Він переслідує нас всюди. Навіть в селі співають півні, гавкають собаки, з'ясовують стосунки сусіди. Що вже говорити про мегаполіс, який, здається, ніколи не спить? Якщо виїхати на безлюдний острів — не ваш варіант, подбайте про гарну шумоізоляціювхідних дверей.

Розглянемо класифікацію

Для вхідних дверей існує спеціальна класифікація за шумоізоляцією. До першого класу відносяться найпростіші залізні двері — вони здатні утримати до 25 децибел шуму. Цього достатньо для будиночка на околиці села. Житель багатоповерхівки з такими дверима буде відчувати себе як на вокзалі, стаючи мимовільним слухачем всіх пліток під'їзду.

Двері, які відносяться до другого класу утримують до 31 децибел шуму. Цього достатньо для магазинів, квартир, які виходять вікнами на тихий спальний район.

І, нарешті, третій клас дверей здатні стримувати більше 32 децибел шуму. Їх ми рекомендуємо встановлювати всім без винятку власникам будинків і квартир, які потребують якісного відпочинку після робочого дня.

Види дверей з хорошою шумоізоляцією

Такі двері виготовляють з дерева, сталі або металевого сплаву із застосуванням різних утеплювачів і поглиначів шуму. На цій посаді можуть використовуватися мінеральна вата, пінопласт, рідка піна і багато чого іншого. Такий захист може знаходитися як усередині дверей, так і ззовні. Найпоширеніший варіант хороших шумоізолюючих дверей — дерев'яні двері, обшиті металом. Такі двері надійні і прості в догляді.

Як обирати?

Ринок дверей переповнений, тому зробити правильний вибір людині, чия професія не перегукується з будівництвом, буває непросто. Тому рекомендуємо вам звертати увагу на наступні ознаки:

  • По-перше, виробник завжди вказує на виробі показник шумоізоляціі. Не купуйте для будинку двері з показником нижче третього класу (в деякій маркування третій клас позначають як В, А і А +, де А + — це надвисокий клас шумоізоляції, такі двері встановлюють в студії звукозапису).
  • Завжди звертайте увагу на матеріал каркаса двері, а також наповнювач. В якості останнього найкраще показують себе мінеральна вата, піна і поліуретан. Вони відмінно поглинають звук.
  • До речі, мінеральний утеплювач ще й служить захистом від пожежі, оскільки не схильний до займання.
  • Придивіться до дверного полотна. Воно повинно бути без подряпин, всі деталі повинні тісно прилягати між собою.
  • Переплачувати «за фірму» варто. Відомі виробники, які давно працюють на ринку, не стануть ризикувати своєю репутацією, підсовуючи клієнтам неякісний продукт. А в разі виявлення браку питання буде швидко вирішено, без нервових і фінансових витрат для покупця.
  • Не плутайте теплоізоляцію з шумоізоляцією. Вони не взаємопов'язані, хоча і можуть посилювати дію один одного.

Також слід пам'ятати, що якісні вхідні двері, на жаль, не бувають дешевими. У спробі заощадити на ремонті, багато господарів розглядають в першу чергу недорогі вироби. Попит народжує пропозицію, дешевих дверей на ринку чимало. Питання в тому, за рахунок чого була знижена собівартість виробів? Чудес не буває: найчастіше за рахунок економії на шумоізолюючих матеріалах. Тому така економія може вийти боком.

Правильно обрані двері здатні захистити ваш рідний дім не тільки від шуму, але й від небажаних гостей,  прикрасити оселю, підкреслити характер і створити особливу енергетику.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару