пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Який ущільнювач кращий для дерев'яних вікон?

Коли холода уже ось-ось на носі і наш будинок потихеньку починає втрачати своє тепло, кожен з нас задається питанням про утеплення свого куточка. Особливо це актуально, коли заміна дерев'яних вікон на пластикові з тих чи інших причин так і не відбулася і найближчим часом покупка нових ще не передбачається. Як же допомогти своїм вікнам краще справлятися з покладеними на них функціями щодо збереження тепла? Відповідь всім вже давно відома і полягає вона у встановленні ущільнювача. Але що залишається незрозумілим або неочевидним, так це те, який же ущільнювач для дерев'яних вікон кращий.

Щоб зробити правильний вибір перед покупкою ущільнювача необхідно розуміти, що існують як різні методи його монтажу, так і широкий асортимент самого матеріалу, з якого він виробляється.

Види ущільнювачів за способом їх монтажу:

Якщо розглядати типи установки ущільнювачів, то серед них можна виділити:

  • Самоклеючі ущільнювачі, поверхня яких вже містить клейку основу.
  • Ущільнювачі, в яких відсутній клейкий елемент і які потребують купівлі клею.
  • Пазові ущільнювачі, в яких присутній спеціальний паз для подальшого їх кріплення.

Самоклеючі

Наявність клейкої поверхні значно спрощує процес навіть самостійного монтажу, і така стрічка ущільнювача може з легкістю застосовуватися як у віконних отворах, так і у вхідних дверях. Единою умовою для збереження клеєвої здатності ущільнювача є попереднє очищення від пилу і знежирення того місця, на яке буде клеїтися безпосередньо сама стрічка.

Без клейкої основи

До таких ущільнювачів справедливо все сказане вище що й для клейких, але варто враховувати, що додатково доведеться ще й вибирати саме такий клей, який буде одночасно підходити для склеювання обох поверхонь де він і буде взаємодіяти: матеріал самого ущільнювача і поверхню вікна чи двері, оброблені лаком або спеціальною фарбою. Тому потрібно звернути увагу ще й на те, що пише виробник на етикетці клею.

Пазові

Особливість даних ущільнювачів перед іншими полягає в можливості їх багаторазової експлуатації і чистого монтажу, так як у них відсутні клейкі елементи. Але потрібно також враховувати, що такі ущільнювачі можуть забезпечити гарне ущільнення виключно в спеціально пристосованих для таких цілей вікнах, в яких вже передбачені пази для використання таких ущільнювачів, тому для інших вони просто не підійдуть.

Види ущільнювачів по за складом:

Розібравшись який вид монтажу найбільш прийнятний саме в нашому випадку, можна переходити безпосередньо до вибору матеріалу, з якого виготовлений сам ущільнювач для дерев'яних вікон. Розрізняють:

  • Гумові
  • Поролонові
  • Плівкові

Гумові

Гумові ущільнювачі найпопулярніші серед всіх,адже вони добре себе зарекомендували. Це пов'язано з характеристиками, які демонструє даний матеріал. Помірне стиснення і щільність гуми безпосередньо впливають на її стійкість до подальшого зносу, що робить можливим піднятися на рівень вище щодо показників міцності в порівнянні з конкурентами.

Поролонові

Даний вид ущільнювачів менш популярний ніж вищезгадані. Вони повністю складаються з поролону, тому значно м'якші за гумові, коефіцієнт міцності цього матеріалу на порядок нижче. Слабкі показники зносостійкості компенсуються його доступністю. Для когось це може послужити вагомим аргументом на користь вибору цього типу ущільнювача.

Плівкові

У вічній гонитві розробляти все нові рішення і прагненні уникнути старих і в чомусь однакових методів використання ущільнювачів в звичній для нас манері, з'явився відносно новий вид – плівковий ущільнювач. Він складається з прозорого поліетилену. Унікальність такого утеплювача полягає в можливості використовувати його як на віконній рамі, так і на самому склі. Прозорість зберігає первісну естетичність після монтажу, що також може вплинути на вибір саме цього виду ущільнювача. Теплоізоляційні характеристики такого матеріалу також показують досить позитивні результати.

Висновок

Перш ніж приймати остаточне рішення перед покупкою і не робити повернення до самого початку знову, краще два рази подумати і ще раз все зважити: який монтаж підходить саме нам (чи є пази в наших вікнах, самостіне поклеювання чи ні ) і який матеріал ми хотіли б використовувати з урахуванням всіх плюсів і мінусів (гумові, поролонові або прозорий поліетилен).

Розбити розділ на хороший ущільнювач і поганий просто не вийде – у кожного є свої недоліки і переваги, які можуть виявитися для різних людей, з урахуванням їх потреб, абсолютно протилежними. І що для одних перевага – для інших, можливо, недолік.

Тільки зваживши всі «за» і «проти», ми точно знатимемо чого хочемо.

А наші дерев'яні вікна будут вдячні і будуть бавити нас ще багато років і нічим не поступатися пластиковим.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару