пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Як перевірити якість установки міжкімнатних дверей?

Якісна установка міжкімнатних дверей – одна з головних вимог, яка висунута фахівцям монтажу. При дотриманні всіх правил конструкція забезпечує повноцінну звукову та теплову ізоляцію, вдало доповнює інтер'єр і працює без сторонніх звуків (наприклад, скрипу).

Згодом більшість користувачів відзначають, що дверна система починає погано функціонувати. Аби не зіткнутися з такою проблемою в найближчі кілька років, рекомендується проконтролювати майстра під час процесу монтажу. Спостереження складається з трьох основних етапів. У кожному необхідно враховувати індивідуальні особливості полотна і послідовність дій установника.

Правильна установка міжкімнатних дверей: на що звернути увагу перед розміщенням?

Відразу перед фіксацією обов'язково перевірте полотно на предмет відсутності візуальних пошкоджень і сколів. Ви могли не помітити дефекти під час придбання або ж вони могли з'явитися при транспортуванні. Якщо ви затвердили короб разом з явними недоліками, то незабаром вони проявляться порушенням цілісності, неправильним функціонуванням або сторонніми звуками під час відкривання та закривання. Основні моменти, які повинні потрапити під перевірку:

 • Напрямок відкривання, так як після розміщення вам буде важче його змінити.
 • Під час монтажних робіт в кімнаті вже має перебувати підлогове покриття, плінтуса і повністю оброблені стіни.
 • Ще раз виміряйте параметри отвору. Якщо буде потрібно додаткове вирівнювання, то його потрібно проводити в вертикальній і горизонтальній площинах.

Правильна установка дверей: контроль процедури

Після підготовчих етапів можна сміливо переходити до основних дій. Комплект встановлюють в отворі і перевіряють комплектацію. У дверній коробці обов'язково повинні бути всі добірні елементи і фіксаційні складові. Відразу після цього майстер наносить розмітку, яка буде потрібна для того, щоб правильно вмонтувати всю фурнітуру.

 • Спеціаліст повинен використовувати спеціальний фрезер. Цей інструмент дає можливість підготувати рівні петльові ложа. Для  вирізання основних отворів застосовуються двері і пір'яні свердла.

Простежте за тим, щоб з отвору ретельно були прибрані  тирса і пил. Саме вони порушує функціонал поворотних механізмів. Після цього виконавець переходить до найвідповідальніших етапів, в яких обов'язково потрібно дотримуватися правильність і послідовність.

 • Збірка коробки.

Сьогодні популярними залишаються комплекси складного перетину. З'єднання елементів виконується Усовим з'єднанням. Спочатку запилюється верхня перекладина, а далі – стійки. По завершенню всі складові збираються воєдино за допомогою саморізів.

 • Монтаж коробу.

Виріб поміщається в дверному отворі. Стійка з петлями повинна фіксуватися строго вертикально. Звертайте увагу на деталі кріплення. Вони повинні бути правильно вмонтованими. Оцінити це ви зможете вже після того, як полотно буде навішено на петлі.

 • Розташування відповідної стійки.

Попередньо в ній потрібно зробити отвір для планки замку. Цей конструкційний елемент кріпиться в зоні відповідної планки. Додаткова фіксація здійснюється зверху і знизу. По периметру короб обробляється монтажною піною. Такі міжкімнатні двері забезпечують надійне прилягання і високі ізоляційні показники.

 • Оформлення полотна.

Це останній етап, для проходження якого вам буде потрібно виключно лиштва. З його допомогою ви зможете врізати всю нову фурнітуру і дверні клямки.

Крім представлених етапів робітник може зіткнутися з іншими завданнями. Вони виконуються в міру необхідності і до них відноситься наступне: демонтаж застарілої дверної конструкції, підгонка отвору і самих дверей через розпил, вставка скла в рамки, розміщення обмежувача руху, фігурна Планкові врізка. Ці дії необхідні для того, щоб виконати всі роботи по прийнятим стандартам.

Оцінка результату

Відразу після завершення процесу огляньте зону. Якісна установка дверей передбачає наступне:

 • Рівнем перевірте відсутність перекосів.
 • Відкрийте двері і розташуйте її під кутом 45 градусів. При дотриманні всіх стандартів в цьому положенні вона не повинна мимоволі відкриватися або закриватися.
 • Оцініть плавність ходу ручки і замку. Може знадобитися змазування.

В кінці перегляньте комплекс повністю. На поверхні не повинно бути подряпин, пошкоджень і відколів. Якщо ви не помітили пошкодження, то можна підписувати договір прийому. Якщо були знайдені недоліки, то проконсультуйтеся з виконавцем. Можливо, його діяльність з цим ніяк не була пов'язана. Щоб не виникало таких конфліктів, приймайте участь в процесі.

Довіряйте розміщення відповідальним працівникам. Легальне співробітництво має на увазі підписання акту прийому, після якого вноситься оплата за надану послугу. Сучасні вироби можна зафіксувати як звичним, так і інноваційним обладнанням. Перед складанням договору запросіть фахівця на огляд зони. Тільки він зможе визначити послідовність всіх дій і кількість етапів.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару