пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Як підібрати двері під ламінат

Якщо вдома кипить ремонт, дуже хочеться зробити його досконалим. Таким чином, щоб згодом не кусати собі лікті через недостачу десь розетки або неможливість поставити квітковий горщик на занадто вузьке підвіконня, слід ретельно обміркувати всі варіанти. Гармонійне поєднання шматочків мозаїки під назвою інтер'єр – мрія цілком досяжна. Колір міжкімнатних дверей і стелі теж не повинен випадати із загальної концепції. Але чи повинен він бути однаковим? Постараємося розібратися. Від прийнятого вами рішення буде залежати не тільки загальний вигляд будинку, але й атмосфера у ньому, відчуття простору або, навпаки - тісноти. Невдалі рішення можуть візуально звужувати кімнати, крадучи сонячне світло і гарний настрій мешканців. Тому ми підготували для вас кілька порад, які, сподіваємося, допоможуть не розгубитися серед широкого розмаїття асортименту.

Як вибрати колір дверей і підлоги

Вибираючи двері під ламінат, не забувайте про правила їх вдалого поєднання:

- текстура дверей і покриття підлоги повинні збігатися;

- всі елементи витримуються в одному стилі;

- кольори поєднуються.

Що стосується поєднання стилю і текстури, пояснимо на прикладах. Так, якщо на підлозі – прямі геометричні візерунки, до нього найкраще підійдуть двері в мінімалістичному стилі. Рельєф і тонування поверхонь підлоги і дверей теж повинні бути схожими. Що стосується колірної гами, тут шляхів прийняття рішень ще більше.  

міжкімнатні двері від виробника

Гармонія кольорів:

Провідні дизайнери виділяють три головні принципи поєднання кольорів дверей і підлоги:

- Гра контрастів. У цьому випадку вибирають радикально протилежні кольори. Світлі двері і темна підлога або навпаки. Таке поєднання кольорів підлоги і дверей у великих приміщеннях виглядає ефектно. Однак в маленькій квартирі темні кольори будуть візуально красте простір, тому ця ідея згодом буде здаватися не такою вже й вдалою. Якщо ви все ж зважилися зіграти на контрастах, пам'ятайте, що кольори повинні бути витримані в одному темпераменті. Наприклад, бежева підлога і коричневі двері, темно-сіра підлога і світло-сірі двері і т. п

- Танець близнюків. Коли двері і ламінат абсолютно однакові. Вибираючи цей варіант, пам'ятайте, що збігатися повинні не тільки відтінки, а й колірна гамма. Тому, якщо цей варіант ближче до душі, двері і підлогу краще замовляти у одного виробника.

- Споріднені душі: забарвлення дверей всього на два-три тони відрізняється від кольору підлоги. Цей варіант підходить, якщо двері змінюють значно пізніше, ніж підлогове покриття і домогтися ідентичності відтінків вже немає можливості.

- Яскраві акценти. Пожвавити однотонність і сірість інтер'єру можна яскравими дверима. Це рішення викликає захоплення покоління «міленіум». Але і люди старшого віку, які звикли дивитися на життя з оптимізмом,  оцінять таку «цікавинку». Якщо всі інші деталі витримані в строгому мінімалістичному стилі, яскраві двері не виглядатимуть «клубними» або кричущими, але додадуть кімнаті соковитості, зроблять загальну атмосферу більш радісною.

Гладкість або рельєфність?

Вибір дверного полотна завжди залежить від цільної картини будинку. Лаковані або фарбовані, покриті емаллю, з різьбленням або з вітражами – сучасний ринок пропонує величезний асортимент. Більшість сучасних стилів воліють двері без зайвих прикрас, їх краса – в простоті. Якщо ж ви – прихильник класики, вам підійдуть розкішні дерев'яні двері, декоровані різьбленням або з вишуканими скляними вставками. Шляхетний прованс підкреслить штучно зістарене дверне полотно, гладке або навіть з незвичайним рельєфом.

Корисні поради

Зверніть увагу на перелік універсальних відтінків, які поєднуються мало не з будь-яким кольором стін і меблів. Це натуральні кольори дуба, вільхи, ясена, берези та ін. А мінімалістичні білі двері підходять практично до будь-якого стилю: хоч виразна і вічна класика, хоч модерн, затишний прованс, кантрі, сучасний хай-тек, спокійний скандинавський стиль і навіть лофт… Величезним плюсом білого кольору є багата палітра відтінків, найпопулярніші з яких – сливовий, вершковий, перловий, слонова кістка, кремовий.

Третій – не зайвий. Обдумуючи дует пів-двері, не забувайте про плінтуса. Плінтус повинен поєднуватися за текстурою і кольором або з дверима, або з підлогою.

У маленькій квартирі віддавайте перевагу самим світлим відтінкам. Вони зроблять її візуально просторішою.

Найважче підібрати поєднання в інтер'єрі до теплих золотистих відтінків. Щоб досягти ідеалу в цьому кольорі, доведеться неабияк попітніти.

Роблячи вибір, пам'ятайте і про практичність. Так, на білому добре видно найменші відбитки пальців, а на чорному – кидається в очі пил. Якщо щоденне прибирання – не ваш коник, вибирайте менш контрастні кольори, вони довше виглядають чистими.

Сподіваємося, ці поради були для вас корисними. Але все ж, не забувайте слідувати і власному смаку і інтуїції. Поєднавши свої ідеї з думкою фахівців, ви зможете створити затишний будинок своєї мрії.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару