пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Які двері кращі: орні чи розсувні?

Здавалося б, така дрібниця — обрати двері. Так думає кожен — до першого у своєму житті ремонту. Потім виявляється, що варіантів — сила-силенна, починаючи від матеріалу і закінчуючи способом відкривання. Важливо врахувати всі нюанси, адже ця покупка повинна прослужити не один рік. У цій статті порівняємо орні двері з розсувними. Отже, класика або мода, ось в чому питання?

Орні двер

Орні двері мають довгий слід в історії. Пройшовши шлях від зв'язки гілок, що прикривають вхід до печери первісної людини, до витонченої і надійної конструкції, такі двері як і раніше найпопулярніші в світі.

Переваги орних дверей:

-Ніколи не вийдуть з моди. Такий спосіб відкривання звичний і зручний для всіх.

-Володіють відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями. Завдяки високій щільності закривання, не пропускають до приміщення сторонні запахи, шуми, допомагають зберігати тепло.

- Мільйон, мільйон… не троянд, а дверей. Величезний вибір моделей не залишить байдужим навіть самого прискіпливого покупця.

-Механізм відкривання дуже простий, прослужить довго. Підходить як інтровертам, люблячим тишу, так і темпераментним людям: такими дверима можна сміливо плескати, не побоюючись їх пошкодити.

- Дуже прості в установці .

- У разі поломки, фурнітуру можна замінити.

Недоліки орних дверей:

- Займають багато місця, оскільки мають певний радіус відкривання.

- Якщо не встановити спеціальний обмежувач, можуть дряпати стіну, що знаходиться поруч.

- Наявність дверної коробки, яка «краде» сантиметри житлового простору, а також додає витрати в кошторис.

Розсувні двері

У країнах Азії розсувні двері популярні вже не одне століття. А в Європі вони увійшли в моду відносно недавно. Завдяки відмінним експлуатаційним якостям, вони складають відмінну конкуренцію орним дверей.

Плюси розсувних дверей:

 • Компактність. У них немає радіуса відкривання, тому не потрібно піклуватися про те, щоб біля дверей було багато вільного простору. Особливо це помітно в малогабаритних квартирах, де кожен сантиметр на рахунку.
 • Безпека. Такими дверима складно прищемити мізинець. Правда, і горіхи ними колоти не вийде.
 • Акуратність. Розсувні двері не дряпають підлогу, стіни, меблі при відкриванні.
 • Не потрібна дверна коробка.
 • Дуже добре підходять для нестандартних прорізів.
 • Зручні у використанні людям з обмеженими можливостями.
 • Виглядають сучасно і стильно.

Мінуси розсувних дверей:

 • Поступаються орним в шумо- і теплоізоляції.
 • Не підходять для тонких стін.
 • Складна і трудомістка установка.
 • Дорога фурнітура.
 • Вимагають дбайливого ставлення. Різко смикати і з силою плескати вкрай небажано.

Підсумуємо:

Розсувні двері стануть прикрасою будинку з дизайнерським ремонтом, господарі якого люблять мінімалізм і нестандартні рішення в інтер'єрі. Їх оцінять власники малогабаритних квартир, вони зручні у користуванні для людей з обмеженими можливостями.

Орні двері — кращий варіант для бань, саун, ванн і кухонь. Віддайте їм перевагу, якщо не хочете «морочитися» з установкою, яка, зокрема, вимагає робити поглиблення в стіні. Крім того, вони дешевші, ніж розсувні.

І ті, і інші двері мають переваги, які суттєво домінують над недоліками. Двері, куплені у надійного виробника, не доставлять особливого клопоту і будуть бавити вас довгі роки.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару