пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Вибір дверей для еко-інтер'єру

Еко-стиль – стиль поширений серед людей, цінуючих комфорт натуральних виробів. Все більше людей, утримуються від предметів, здатних завдати шкоду природі. Такий варіант оформлення квартири або будинку є багатогранним. З його допомогою формується простір, який підкреслює первозданність. Досягти такого ефекту в інтер'єрі можна за рахунок відмови від штучних і хімічних матеріалів, максимально замінивши їх природними елементами декору.

Еко-дизайн стане доброю нагодою для створення невеликого, але затишного куточку природи у себе вдома. Аби ціла «картина» виглядала гармонійно, всі її частини повинні відповідати певним вимогам. І міжкімнатні двері – не виняток.

Міжкімнатні двері в еко-стилі

Основні кольори в такому вигляді оформлення – м'які, складні, приглушені. Кольорова гамма будується на дрібницях і півтонах, великий акцент робиться в сторону пісочно-земельних відтінків з незначним зеленим вкрапленням. Важливе правило – не використовувати агресивні забарвлення. Текстиль – тільки натуральний. Добре підходять під дизайн цікаві природні прийоми. Прикрашати простір можна хенд-мейд аксесуарами, виконаними з натур-продуктів. Всі ці поради стосуються і дверних конструкцій. Підбирати модель, що впишеться в задумку приміщення, слід, виходячи з таких моментів:

  1. Двері з натурального дерева. Враховуйте, що пластикові і емальовані установки будуть виглядати недоречно та інородно в еко-стилі. При виборі полотна зупиніться на продукції з масиву дерева (бук, сосна, дуб). Як недорогу альтернативу можна розглянути варіант з натуральним шпоном. Його ціна нижча за попередні пропозиції.
  2. Визначаємося з кольором. Покриття повинне бути виконане в натуральних тонах. В еко-напрямку не допускається використання яскравих, кольорів. Віддавайте перевагу світлим відтінкам: поєднання приглушеного білого, молочного. Чисті кольори можуть бути тільки в відтінках натуральних пігментів. Щоб ваша ідея плавно не перейшла в етно-стиль, не перестарайтеся з яскравістю.
  3. Форма і декор. Двері не повинні бути головним акцентом в оформленні, привертаючи до себе увагу. Не рекомендуються асиметричні, вигнуті лінії занадто активного виду. Асиметрія доречна в малих кількостях. Не потрібно задіяти велику кількість декору, металу і скла.

двері для еко стилю

Гармонія деталей між собою

Перевага еко-стилю в тому, що його можна поєднати з будь-яким сучасним дизайном. Прекрасний спосіб урізноманітніти стиль – з'єднати його частини з елементами мінімалізму або хай-теку. Однак не варто комбінувати і намагатися створити еко-ампір або еко-бароко. Ці стилі не співпадають, результат буде неприродним.

Великий вибір пропозицій допомагає оформляти квартиру або будинок в еко-напрямку. Але при цьому не забувайте враховувати прості правила. Як наслідок, ви повинні відчувати гармонію в кожному елементі. Шпалери, меблі, підлогове покриття, міжкімнатні двері з масиву і декор повинні бути одним цілим. Вирішіть заздалегідь, як ви це бачите, аби вийшла легка, тепла і комфортна атмосфера.

Двері цього стилю – спокійні і елегантні. Невеликий задекорований виріб з деревини і з природних матеріалів та відтінків точно впишеться в загальну задумку. І навіть може стати окремою деталлю унікального стилю.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару