пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Особливості та характеристики скляних міжкімнатних дверей

Присутність скла в інтер'єрі робить приміщення стильним і оригінальним, наповнює його світлом і надає легкість. Останнім часом популярними стали міжкімнатні скляні двері і не тільки у офісних приміщеннях, але й у житлових будинках та квартирах. Причому мова йде не про відомі всім міжкімнатні двері зі скляними вставками, а про дверні конструкцї, які повністю виготовлених зі скла (скляних).

Різновиди скла

Скло в двері повинно бути міцним і красивим. Ці якості залежать від типу скла, з якого виробляються двері.

 • Звичайне скло – це низька ціна і невисокий показник міцності, що абсолютно неприпустимо для дверей. Звичайне скло рідко використовується в дверях, найчастіше його фарбують в різні кольори і використовують у вигляді мозаїки і вітража.
 • Загартоване скло. Дорожчий варіант. Високотемпературна обробка надає склу міцності, а осколки, при його пошкодженні утворюються не гострі, а з тупими краями і гранями.
 • Армоване скло. Найнадійніший варіант для скляних дверей. Міцності матеріалу додає армована металева сітка, яка не дає склу розсипатися на дрібні осколки при пошкодженні.
 • Тріплекс. Скляне полотно виготовляється з декількох шарів скла, які з'єднані між собою ламінуванням або за допомогою рідкої заливки. Рідка заливка вдає із себе спеціальну смолу, яку наносять на скляне полотно, потім вона добре твердіє під впливом УФ-променів. Ламінування має на увазі собою з'єднання скляних полотен за допомогою синтетичної плівки, яка при високих температурах сплавляє полотна, утворюючи єдиний моноліт. Ламінований тріплекс дорожчий, але при цьому, найнадійніший.

Типи відкривання скляних міжкімнатних дверей

Сучасний ринок розділяє скляні міжкімнатні двері за наступними типами відкривання:

 • Орні двері. Класичний тип, відомий кожному з дитинства. Двері можуть бути: двостулковими і одностулковими, з рамкою з дерева або пластика (міжкімнатні двері зі скляною вставкою). Відкривається такий варіант в одну сторону. У такої системи існує один недолік: потреба у наявності вільного простору для відкриття. До переваг можна віднести: надійність, відмінну звукоізоляцію, різноманітність варіантів декорування.
 • Скляні розсувні двері . Цей варіант не вимагає наявності простору для відкриття і зручний для використання у маленьких приміщеннях. Кріплення у таких моделей буває підвісним – двері рухаються за направляючою, яка закріплена у верхній частині короба, і двостороннім –направляючі знаходяться вгорі і внизу. Переваги такого варіанту: надійність, економія місця, різноманітність декору.
 • Маятникові двері. Користуються популярністю через можливість відкривання в обидві сторони. Кріплення, в цьому випадку, знаходяться на підлозі і стелі, а доводчик гарантує щільніше закривання стулок. Плюси маятникових скляних міжкімнатних дверей: практичність, надійність, легкий монтаж, різноманітність варіантів декору. До мінусів можна віднести: обов'язкова наявність вільного місця для легкого відкривання, наявність щілини між закритими стулками.
 • Двері-гармошка. Цей варіант ще не набув великої популярності серед покупців. Найчастіше двері – гармошку використовують в якості своєрідної перегородки. До переваг можна віднести: економію простору, безшумність відкривання-закривання. Недоліками є слабка герметичність і тепло-звукоізоляція.

Переваги скляних дверей

 1. Візуально розширюють простір і роблять приміщення світлішим,
 2. Стійкість до впливів середовища. На дверях зі скла практично не залишаються подряпини, їх важко розбити, за ними легко доглядати, не деформуються при температурних перепадах і змінах вологості повітря.
 3. Екологічно чисті,
 4. Безпечні. При розбиванні, полотно розсипається на великі осколки з тупими кутами,

Вартість

Ціна на скляні міжкімнатніі двері залежить від безлічі факторів, а саме: якість фурнітури, вид скла, тип відкривання, кількість і якость декору, вартість фурнітури та лиштви.

Купівля

Купити швидко і недорого міжкімнатні суцільноскляні двері можна в нашому інтернет-магазині «Бережа». Ми співпрацюємо з виробниками, завдяки чому ціни на товари набагато нижчі, ніж у конкурентів. Каталог багатий різноманітними моделями з оригінальним дизайном, завдяки чому обирати потрібний варіант буде легше та швидше. Крім цього, доставка здійснюється не тільки по місту Київ, а й по всій території України в найкоротші терміни. 

Правильний вибір буде довгі роки бавити покупців своєю оригінальністю і функціональністю!

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару