пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

На якому етапі краще встановлювати міжкімнатні двері

Оновлення квартири, офісу, котеджу в більшості випадків передбачає установку міжкімнатних дверей. Спочатку важливо вирішити, коли найкраще здійснити процедуру, щоб не пошкодити стулки і сам виріб. Для цього потрібно знати, які існують правила установки міжкімнатних дверей, і послідовність всіх дій ремонтного процесу.

Монтаж стулок на самому початку обробки: за чи проти?

Замовляючи дверне полотно у виробників під час проведення чорнових робіт в приміщенні, виріб може бути готовий в короткі строки. Не виключено, що вам доведеться проводити установку вже на самому початку обробки, коли на стіни наноситься штукатурка, а стеля – шпаклюється. Відповідно, представлені процедури підвищують ризик псування виробу. Якщо ви вибрали такий тип розміщення, то зверніть увагу на те, з якого матеріалу виготовлений короб.

  • Якщо основа товару –МДФ або металопластик, то небезпечна висока вологість. Таку продукцію можна розміщувати на етапі нанесення штукатурки. Якщо ж стулки виготовлені з ДСП або ДВП, то вони можуть покоробитися.

Незважаючи на ці особливості, існує й інша сторона питання. Найчастіше ремонт передбачає заміну підлогового покриття. Без встановленого полотна не завжди можна правильно розрахувати лінію переходу одного настилу в інший. Якщо ж мова йде про залику стяжки в приміщенні, то її потрібно робити на самому початку.

Проводячи фіксацію полотнища на даному етапі, потрібно виключати і механічні пошкодження, які можуть порушити цілісність виробу. Перенесення драбин, великогабаритних інструментів і інших технічних пристосувань обов'язково супроводжується ударами, подряпинами.

Збірка і установка міжкімнатних дверей після внутрішнього оздоблення

Фіксація короба в більшості випадків супроводжується вкручування анкерів за допомогою перфоратора. Імовірність того, що чистове покриття стін осиплеться або покриється тріщинами під впливом вібрації, надмірно висока.

  • Альтернативне рішення: стулки можна закріпити заздалегідь, закривши їх поверхню малярським скотчем. Після завершення оздоблювальних процедур можна починати фіксувати безпосередньо полотнище.

Якщо ви хочете уникнути протягів при чорнових процесах, то краще розмістити тимчасові міжкімнатні двері. Вони вирішать цю проблему і допоможуть запобігти негативні впливи повітряних потоків.

Спочатку клеїти шпалери або ставити двері?

У майстрів немає однакової думки на цей рахунок, адже варто слідувати першочерговим завданням. Далі розглядається послідовність процесу і можливі ризики.

Навішування до поклейки шпалер та настилу підлогового покриття

  • Велика ймовірність попадання клею на полотнище.
  • Неможливо приховати нерівний зріз шпалер за лиштвами.
  • Складно витримувати паралельність щодо статі.

двері з натурального масиву дерева

Навішування після оздоблювальних робіт

  • Існує ймовірність механічного пошкодження стінового і підлогового настилу під час монтажного процесу.
  • Немає можливості правильно підібрати малюнок по краях наличників.

Уникнути цих наслідків можна, якщо доручити завдання фахівцям, які правильно проведуть заміри.

Компромісне рішення

  • Установка під час ремонту передбачає фіксацію без наличників ще до моменту фінішної обробки. При цьому рекомендується зняти полотно, щоб не пошкодити його.
  • Проводяться всі підготовчі процедури, настилається підлогове покриття.
  • Навішується дверна конструкція разом з лиштвами.
  • Захисна плівка знімається вже по завершенню робіт.

Дотримуючись послідовності, ви зможете зберегти експлуатаційні характеристики і естетичний зовнішній вигляд виробу. Щоб конструкція прослужила вам довгі роки, не ігноруйте захисну плівку і чохли. Також їх рекомендується надягати на меблі, аби запобігти потраплянню пилу.

Підготовчі заходи

Дуже часто саме на цьому етапі виникає маса проблем. Аби не зіткнутися з ними, зверніть увагу на наступні нюанси, яким важливо слідувати перед розміщенням:

  • Виконуючи виміри, враховуйте унікальні особливості приміщення, природну кривизну, відхилення.
  • Монтувати конструкцію рекомендується після чорнової обробки.
  • Важливо, щоб продукція була добре просушеної і закритою спеціальним чохлом.
  • Виконувати всі варто в теплий період (весна, літо, осінь).

В першу чергу обов'язково проконсультуйтеся з майстром або командою фахівців. Додатковим плюсом буде, якщо фіксація проводиться безпосередньо командою виробника. Професіонали знають, як краще працювати зі своїм товаром, тому виконають все у відповідності з нормами.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару