пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Міжкімнатні двері зі склом: що потрібно знати

Скляні двері міжкімнатні – стильні і лаконічність конструкції, які додають інтер'єру легкості і створюють додаткове освітлення в кімнаті. До вибору дверних полотен зі скляними вставками потрібно підходити відповідально, так як вироби – порівняно крихкі.

Основні критерії підбору

Перед покупкою важливо взяти на увагу наступні параметрами таких полотен:

  • Розміри та індивідуальні характеристики дверного отвору.
  • Різновид конструкції за способом відкривання.
  • Стилістика виробу, дизайн приміщення.
  • Ергономка виробу.

Також визначіться з бюджетом. Зверніть увагу на те, що купити міжкімнатні скляні двері хорошої якості можна як у високому, так і в середньому та низькому цінових сегментах.

Особливості полотен

Представлені конструкції активно використовуються в інтер'єрах, виконаних в стилі хай-тек, класика, неокласика, мінімалізм. Під час виробничого процесу скло загартовують. Це підвищує його міцність, травмобезпечність. У разі навмисного розбивання елемент не розлетиться на дрібні частинки і не залишить дуже гострих країв. Інші переваги полотен такого виду:

  • Практичність. Скло не темніє, не тьмяніє і не втрачають своїх фізичних характеристик.
  • Простий догляд. Вставки не притягають пил, тому забруднення легко прибирається.
  • Легкість. Готове полотно важить менше виробу виключно з дерева або МДФ.
  • Стійкість до вологи. Представлена ​​особливість дозволяє встановлювати двері в санвузлах та ванних кімнатах без сумніву, так як під час виробництва використовуються вологостійкі матеріали покриття.

Якщо ви хочете уникнути відчуття відкритості, то вибирайте полотна з матовими, рифленими або тонованими вставками. У них стильний зовнішній вигляд і висока функціональність.

Класифікація міжкімнатних дверей

Сьогодні у продажу представлено безліч варіантів виробів з унікальною фурнітурою. Незважаючи на таке розмаїття, всі конструкції можна розподілити на кілька категорій.

міжкімнатні двері зі склом

За типом виготовлення

За виробничою технологією перегородки діляться на щитові і фільончасті. Для виготовлення перших застосовується масив деревини або комбіновану сировину. Другі виробляються з меламіну або натурального шпону. Під час замовлення рекомендується орієнтуватися на бюджет, переваги і недоліки конкретної моделі .

За матеріалом підстави

Для виготовлення застосовується цілісний масив або замінники з покриттям в різних стилях. Перші – міцні, довговічні, важкі і дорогі. При цьому вони забезпечують хорошу звукоізоляцію і мають презентабельний зовнішній вигляд. Продукція з деревозамінників представлена ​​каркасом, який покритий шпоном з цінних порід дерева. В процесі виготовлення застосовують МДФ, ДСП, дерев'янисті матеріали.

Вироби із замінників – практичніші, так як вони пропонуються в різноманітних стилях і можуть використовуватися в різних стилях інтер'єру. Полотна з цільних порід – важкі та кремезні, тому добре підходять до стилів етно, прованс.

За типом покриття

Виробничий цикл передбачає додаткову обробку меламіном або шпоною. Перший різновид – декоративний папір, який просякають смолами. товщина матеріалу – 0,1 мм, тому поверхня – красива й стійка. При цьому їй характерна низька ціна і можливість повторити будь-яку фактуру. Візуально і навіть на дотик таку продукцію важко відрізнити від повністю дерев'яної .

Шпоновані вироби – менш довговічні, але при цьому їм характерна висока степінь естетичності. За зовнішніми і ціновими характеристиками їм майже немає рівних. Товари – альтернатива для тих, хто хоче облаштувати кімнату при мінімальних витратах.

За способом відкриття

Ця особливість – одна з головних. У цій групі зібрані такі варіанти:

  • Орні – класичне виконання.
  • Розсувні скляні двері – альтернатива для віталень, спалень, їдалень, де вільний простір дозволяє розмістити рейки конструкції.
  • Складальні – підійдуть до квартир з обмеженим простором або будинкам, де площа дозволяє встановити елемент, який виконує як функціональну, так і декоративну роль.

Розміри конструкції повинні збігатися з параметрами дверного отвору. Товщина стандартних перегородок – 4 см. Оптимальна ширина – від 60 до 90 см. Зверніть увагу, що готовий виріб підганяється під виміри. В іншому випадку ви завжди можете скористатися послугою індивідуального виготовлення.

Перед покупкою зніміть виміри або доручіть це завдання майстрам. Важливо врахувати індивідуальні особливості прорізів, якщо вони присутні. При виборі кольорової гами й фактури орієнтуйтеся на стилістику і палітру відтінків, які характерні для інтер'єру.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару