пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Міжкімнатні двері стали доступнішими!

Міжкімнатні двері – це один з незамінних елементів будь-якого приміщення. Вони встановлюються не тільки в приватних будинках, але і в офісних приміщеннях. Якісні і надійні міжкімнатні двері стали ще доступнішими для будь-якого покупця. Виробники знижують вартість виробу. При цьому якість продукції від цього ніяким чином не страждає. Але, якими перевагами володіють двері з ясена?

Що пропонують виробники дверей?

Натуральна деревина має не просто привабливий зовнішній вигляд, а й прекрасні ізолюючі властивості. У зв'язку з цим попит на двері з масиву постійно зростає. Після їх придбання, кожна людина може оточити себе природним затишком.

Багато компаній сьогодні оголошують про безпрецедентне зменшення вартості на власну продукцію. Ціна знижується і на найбільш популярні моделі. Тому будь-який покупець зможе придбати вподобані двері за максимально приємною вартістю. Але, що сьогодні готові ще запропонувати власним покупцям виробники міжкімнатних дверей?

Найширший асортимент виробів на будь-який смак. Всі пропоновані до покупки моделі дверей, які можна купити зі значними знижками, виробляються в різних варіантах. Вони можуть бути як заскленими, так і глухими. Також покупець може підібрати і різновид деревини. Хоча кращим вибором виявиться саме ясен. Двері, які були шпоновані таким матеріалом чудово впишуться в будь-який класичний інтер'єр. З їх допомогою можна додати приміщенню простору і світла. А ось моделі, оброблені з використанням ясена золотистого відтінку, дозволять створити в приміщенні теплоту і максимальний затишок.

Індивідуальний дизайн. Багато моделей мають скляні вітражні вставки. З їх допомогою виробнику вдається надати виробу максимальну унікальність. А ось в період декорування фахівцями застосовується найширший спектр найрізноманітніших технологій, де присутня піскоструминна обробка, контурні вітражі і шовкографія. Завдяки цьому можна реалізувати практично будь-яку дизайнерську ідею, незалежно від її складності і незвичності.

Перевірена якість. При виробництві міжкімнатних дверей завжди застосовується тільки сучасне обладнання і якісна деревина. А ось головним показником найвищої якості міжкімнатних дверей прийнято вважати численні нагороди, які були отримані виробниками.

В наш час, кожен покупець, беручи до уваги власні переваги, може купити двері ясен за ще меншу вартість.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару