пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Міжкімнатні двері і інтер'єр приміщення

Красиво жити не заборониш. Та й кому прийде в голову така безглуздість? Всі ми прагнемо до того, щоб удома було максимально затишно і комфортно, а оточення надихало і сприяло відпочинку. Про смаки, звичайно, не сперечаються, нам всім можуть подобатися діаметрально протилежні речі, проте є кілька загальних правил про те, як гармонійно поєднувати колір, розмір та стиль всіх деталей дизайну інтер'єру.

Одним з найголовніших елементів будь-якого інтер'єру є міжкімнатні двері. Вони можуть як прикрасити собою, так і зіпсувати будь-яке приміщення.

У цій статті ми розповімо, як вибрати двері так, щоб вони ідеально вписалися у ваш інтер'єр.

Загальні правила вибору дверей

Правило перше: потрібно визначитися з тим, як будуть відкриватися ваші майбутні двері. За типом відкривання розрізняють чотири основних види дверей.

  • Орні. Всім відома класика. Вони бувають одностулкові і двостулкові, відкриваються на себе або від себе. Якщо дверний отвір занадто широкий, краще замовити двері з двома стулками, оскільки одностулкові, відкриваючись, будуть займати багато місця.
  • Маятникові. Аналогічні орним, тільки відкриваються в дві сторони.
  • Розсувні. Вибір мінімалістів, ідеальний варіант для малогабаритних квартир. Дуже компактні і зручні. При відкритті стулки, як правило, ховаються в стіну.
  • Складні. Складаються з полотен, з'єднаних петлями. Відкриваючись, компактно складаються. Також відмінний сучасний варіант для невеликих квартир, добре виглядають в приміщеннях типу «студія».

Правило друге: вибираємо матеріал полотна.

  • Дерево. Якщо дозволяють фінанси, двері з масиву — кращий вибір на всі часи. Вони надійні, довговічні, мають гарну шумо і теплоізоляцією, безпечні для алергіків. Ціновий діапазон дверей з масиву досить широкий: від бюджетної сосни до престижних цінних порід.
  • Натуральний шпон. Відмінний варіант для тих, хто хоче двері з натурального матеріалу, але не хоче переплачувати за дорогу сировину. Шпон — це тонкий зріз деревини, який наклеюють на інший, дешевший матеріал (менш престижна деревина, пластик, МДФ та ін.). Шпоновані двері не поступаються за своїми характеристиками дверям з масиву.
  • Екошпон. Має в складі дерев'яні волокна, але з синтетичними сполученнями. Рукотворний матеріал, дуже практичний, зносостійкий. Відрізняється від свого натурального побратима меншою ціною.
  • Ламінат. Не що інше, як дуже міцна плівка з малюнком, яка наноситься на недорогий матеріал, найчастіше МДФ.
  • Скло. Розкішно виглядає, безпечно для алергіків, візуально розширює приміщення.

Правило третє: стиль

Дуже важливо, щоб двері гармоніювали між собою і поєднувалися із загальним стилем житла. Для цього бажано, щоб всі двері в квартирі або будинку мали однаковий тип відкриття, були однакового кольору і фактури, не надто разюче відрізнялися по висоті.

Правило четверте: колір

Тут враховуємо такі нюанси:

  • Поєднувати колір двері з плінтусом можна, але не обов'язково. А колір плінтуса і лиштви — потрібно.
  • Колір підлоги не обов'язково повинен бути ідентичний кольору двері. Контраст виглядає краще. Наприклад: темно-шоколадний ламінат на підлозі та бежеві ламіновані двері.
  • Безпрограшний варіант: схожі візерунки і відтінки у дверей та меблів. Такого ефекту домогтися нескладно, замовляючи двері і меблі у одного виробника.
  • Фурнітура важлива. Ми зараз не про якість механізмів, а про колір і геометрію. Вони повинні поєднуватися із загальним стилем приміщення.

Підсумок

Витончений і модний інтер'єр красномовно говорить про добрий смак господарів будинку. Створити його не так вже й просто, доведеться багато чого обміркувати і непогано витратитися. Найменш енерговитратний спосіб — замовити двері и меблі одночасно у одного виробника. Таким чином можна досягти ідеальної гармонії форм та відтінків.

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару