пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Ламіновані вікна

Кольорові пластикові вікна Київ

Запишіться на консультацію та безкоштовний замір

Металопластикові вікна можуть бути не тільки білими, а й кольоровими (тобто ламінованими).

Ламіновані вікна можуть доповнити ваш інтер'єр і привнести в нього свою особливість. За допомогою ламінації можна отримати колір та текстуру дерева різних відтінків. Також вікна можуть бути різних кольорів: червоними, сірими, зеленими – це залежить від вашого бажання. Палітра варіантів колірних рішень дуже еліка. Найбільшу популярність користується ламінація «під дерево».

Заламінувати можна одну сторону профілю, зовні або зсередини, або обидві сторони профілю, що дозволить прикрасити і фасад будівлі, і внутрішній вигляд приміщення. А вікна, що імітують структуру деревини, додадуть класичному інтер'єру елегантності та витонченості.

Ламіновані вікна ПВХ- це чудове рішення для дитячої кімнати, адже вони не токсичні, вони екологічно безпечні і при цьому порадують дитину своєю барвистістю.

Ламіноване покриття надійне, витримує механічні дії, стійке до перепадів температур, не вицвітає від часу. Все це досягається за рахунок використання особливої ​​плівки.

Ламінування – це досить складний процес. Спочатку на профіль наноситься спеціальний ґрунт, а потім на автоматичній установці приклеюється спеціальна товста плівка при високих температурах та під високим тиском.

Вікна з покриттям, що ламінує, здатні прослужити не одне десятиліття. Оригінальність та якість – всі ці якості роблять вікна ПВХ все популярнішими з кожним днем. Споживачі встигли гідно оцінити їх, а багато інтер'єрів стали стильними та завершеними з кольоровими вікнами.

Кольорові вікна Київ купити

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару