пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Фасади для кухні з натурального дерева: за і проти

Помилково вважати, що фасади з натурального дерева виглядають консервативно і вписуються виключно в класичний інтер'єр. Сучасна гарнітура з натуральної основи здатна прикрасити приміщення, яке оброблене в популярній мінімалістичній стилістиці. Якщо ви не можете визначитися між МДФ, ДСП і деревиною, то в цій статті зібрані характеристики масиву, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Чим гарний природний матеріал?

Для виробництва меблів використовують два різновиди масиву:

  • Цілісний. Візуально-це дошка, яка отримана шляхом поздовжнього розпилювання колоди. Єдиний недолік – обмеження по ширині, яке відповідає параметрам дошки. За рідкісним випадком, вона перевершує показник в 500 мм.
  • Ламелева або зібрана. Це плита, що складається з набору дерев'них дощечок. Вони склеюються між собою, утворюючи щит. При цьому шви залишаються практично непомітними, а міцність – високою.

Найпопулярніша і практична основа – з сосни і ялини. Хвойний пиломатеріал добре піддається обробці, оскільки володіє невисокою щільністю. При цьому ціна залишається доступною для виробника і покупця. Рідше використовується вільха, береза, ясен і дуб. Ці породи гірше обробляються. Але якщо ви віддали їм перевагу, то будьте готові до того, що гарнітур обійдеться вам дорожче звичного, але прослужити – довше.

Кухонні фасади з масиву: переваги

фасади з масиву

Які особливості рекомендується враховувати при виборі:

  • Практичність. готові об'єкти – довговічні і ремонтопригодні. Вони стійкі до перепадів температур, вологості. Будь-які недоліки або пошкодження, які можуть виникнути з часом на поверхнях, виправляються спеціальною шпаклівкою і лакофарбовими матеріалами.
  • Екологічність. В основі – натуральний природний матеріал. Він повністю безпечний, тому що в складі немає токсичних елементів. Готовий фасад має хороший приємний аромат, без їдкого хімічного запаху.
  • Естетичності. Продукція з такого матеріалу виглядає стильно, дорого і солідно в будь-якому дизайні.
  • Довговічність. Вкладаючи кошти, можете не сумніватися в тому, що фасад прослужити вам декілька десятиліть. До того ж, такі меблі НЕ втрачають в ціні, і ви завжди зможете їх вигідно перепродати.

Недоліки природного матеріалу в основі

Щоб точно визначитися, який фасад для кухні краще вибрати, розглянемо для порівняння такі мінуси полотен такого типу:

  • Велика вага. Самостійно переносить і встановлювати кухонну гарнітур – дуже важко. Якщо ви вибираєте цей варіант, то будьте готові до того, що такі меблі – важкі.
  • Дотримання експлуатаційних вимог. Стандартні і фарбовані вироби НЕ люблять прямих сонячних променів, надмірної вологості та різких температурних перепадів. Кухонні установки обов'язково повинні бути з відповідною обробкою, яка продовжить термін їх служби і захистить від негативного впливу факторів навколишнього середовища.

Які конструкції виготовляються для кухні з натурального дерева ?

Під час придбання звертайте увагу Не тільки на колір, форму і дизайн, але й на тип цільнодерев'яних конструкцій. Деякі конструктивні деталі виготовляють з домішок, так як порода не завжди піддається обробці. Такі конструкції на 100% складаються з дерева:

  • Стіл. Основа  – бруски, стільниці – щит. Поверхня може облицьовуватися вишневим і дубовим шпоном.
  • Стільці. Для складання вживають стандартні дошки. Після цього вони поліруються, фарбуються і покриваються лаком.
  • Навісні шафи. Вибираючи, які фасади краще для кухні, будьте уважні: з цільної породи проводиться виключно фасадна частина. Корпус збирається з пиломатеріалів.

Під час установки Враховуйте велику вагу шаф. Кріпильні деталі і стінна обробка Повинні бути міцними і надійними.

  • Тумби. У ЦИХ конструкціях каркас – цілісний, а бічне оформлення – з пиломатеріалів.
  • Збірні стелажі – альтернатива дорогих шафок. При цьому може розташовуватися в будь-якому приміщенні.

Порода відмінно поєднується з м'якою оббивкою, тому більшість диванів також мають каркас з природної породи.

Збираючи гарнітуру, враховуйте той факт, що тумби не повинні сильно нагріватися від плити. Так як цього не уникнути, рекомендується розміщувати термоізоляційні паронітові прокладки. Також забезпечте їм необхідний догляд. Не допускайте надмірного намокання і захищайте поверхні від ультрафіолетових променів. Якщо меблі встановлені навпроти вікна, то намагайтеся регулярно закривати жалюзі або штори. У приміщенні обов'язково повинна функціонувати витяжка. Так на поверхнях не буде осідати кіптява. 

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару