пр-т Голосіївський 17

+38 (050) 282 01 25

вул. Златоустівська 55

+38 (050) 282 01 25

Салон дверей БЕРЕЖА

Дерев`яні вікна з євробрусу

Дерев'яні вікна від компанії БЕРЕЖА это комплексная услуга, которая включает в себя:

 • - бесплатные замеры;
 • - производство;
 • - монтаж;
 • - гарантию;
 • - постпродажное обслуживание.

Брус для виготовлення дерев'яних вікон

Брус для виготовлення дерев'яних вікон

Компанія «БЕРЕЖА» пропонує Вам дерев'яні конструкції з 3-шарового клеєного євробрусу, а саме: стандартні вікна, арочні вікна, двері, розсувні системи нестандартних конструкцій, а також вхідні двері. Використований євробрус з радіальним розпилом ламелей і перетином 78 х 86 мм, що в значній мірі впливає на якість виробу, відповідає санітарним і технічним нормативам, а також рекомендується Госбудом України.

Серед основних переваг клеєного євробрусу, як матеріалу для виготовлення дверей і вікон, в порівнянні з масивом:

 • - Всі пороки деревини видалені.
 • - Невеликі розміри елементів, які склеюються з різними за напрямками волокнами, дозволяють зняти внутрішнє напруження в брусі і деревині, що робить вироби стійкими до різних деформацій, таких як кручення, викривлення, вигин, розтріскування.
 • - Заготовки сушаться до 12% вологості (±2%), відповідно до нормативів нашої кліматичної зони.
 • - Можливість створення комбінованого матеріалу, коли благородний дуб або екзотичні породи дерева ставляться всередину приміщення, а сосна або модрина – на вулицю.

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Теплові характеристики дерев'яних вікон

Теплі дерев'яні вікна

Сьогодні людина прагне збільшити площу огороджувальних конструкцій, які пропускають світло. Останні розробки архітекторів і дизайнерів відповідають даним тенденціям, що, в свою чергу, суперечить необхідності зберігати тепло в холодний сезон. Євробрус для Ваших вікон дозволить згладити ці протиріччя.

З метою вимірювання, а також аналізу теплових характеристик конструкцій, будівель і матеріалів використовуються кілька стандартів - DIN-EN10077, DIN4108 – і показників (тепловий опір R, коефіцієнт теплопровідності К і зворотня величина).

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Виробництво дерев'яних вікон

Дерев'яні вікна виробник

Виробництво вікон з дерева – процес досить трудомісткий, який вимагає до того ж ретельного дотримання всіх технологій, наявності висококваліфікованих фахівців, а також якісного матеріалу і сучасного промислового обладнання.

За допомогою сучасного автоматичного і комп'ютеризованого обладнання таких компаній, як Cefla (Італия), Loewer, SCM и Omga (Італия), а також ріжучого інструменту Leitz (Німеччина), використання останніх технологій обробки дерева, наші фахівці при виробництві вікон з дерева можуть застосовувати індивідуальний підхід до кожного замовлення.

> ЧИТАТИ ДАЛІ

Склопакет

Склопакети для дерев'яних вікон

Склопакет — це світлопрозора конструкція вікна  з двох і більше стекол, скріплених  між собою в порядку: скло — повітряна камера (газ) — скло — і т. д. Призначення склопакету як заміни стекол — в підвищенні такої характеристики вікна, як опір теплопередачі, оскільки повітря і деякі інші гази погано пропускають тепло.

Метод скріплення скла — металева або пластикова дистанційна рамка.

У конструкціях з євробрусу ми застосовуємо склопакети товщиною від 24мм до 36 мм, в які можна встановити скло будь-якої товщини – 4мм, 6мм, 8мм.

Можна також встановити склопакети енергозберігаючі з використанням  «i» - скла. Такі вікна працюють як теплове дзеркало, і відображають тепло у вигляді  довгохвильового інфрачервоного випромінювання. Можлива також установка сонцезахисного скла, яке буде відображати сонячне випромінювання (короткохвильове інфрачервоне).

Крім усього іншого, надаються до вибору спеціальні склопакети: з візерунчастими стеклами, тонованими стеклами, травмобезпечними «тріплекс», «калене», армованими стеклами, а також склопакети, заповнені інертним газом, що значно підвищує тепло- і звукоізоляційні функції.

> ЧИТАТИ ДАЛЕІ

Декор дерев'яних вікон

Шпроси

Шпроси – декоративні вставки, які жорстко закріплені всередині склопакету. Вони служать прикрасою виробу. Можливе об'єднання з різними кутами (Х, Y, Z), а також у складні геометричні форми, під різним радіусомі. Шпроси використовуються різних забарвлень і ширини. Максимальні можливості надають шпроси, які відмінно вигідно виглядають навіть на маленьких вікнах. Шпроси можна ламінувати під текстуру дерева. У склопакетах з ПВХ і алюмінієвою дистанцією можна використовувати три ширини: 8, 18 і 26мм. У склопакетах з дистанцією Super Spacer можлива декоративна палітурка 8 і 18мм.

> ЧИТАТИ ДАЛЕІ

Фотогалерея виконаних робіт

 

ДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО ДЕРЕВ'ЯНИХ ВІКОН

Універсальні дерев'яні вікна в Києві

У чому дерев'яні вікна кращі металопластикових: екологічність звукоізоляція і теплоізоляція, статус, стиль.

Переваги вікон з євробрусу:

 • євробрус з високоякісною просушкою і без сучків, з перетином 78 * 82 скандинавського стандарту;
 • використання деревини різних порід дерев; можливість виготовлення конструкції в будь-якій конфігурації: арки, трапеції, трикутники, радіусні конструкції;
 • ми виготовляємо не тільки віконні конструкції, але і дерев'яні двері з євробрусу: балконні, вхідні, розсувні (в тому числі і на пульті керування),
 • широкі можливості в комбінуванні матеріалів: дерево-алюміній або поєднання двох порід дерев;
 • використання тільки німецьких лакокрасочих покриттів на водній основі, які екологічні і безпечні,

Сучасний розвиток промисловості в області технологій обробки дерева і стеколопакетів дозволяє створювати виробникам різноманітні конструкції з євробрусу. Дерев'яні вікна, ви можете використовувати, для установки як в будинок, квартиру або офіс, так і роблячи реконструкцію в старовинних будинках і квартирах. Підібрати варіанти, які будуть відмінно вписуватися в загальний інтер'єр будинку для збереження загальної стилістики допоможуть наші фахівці.

У нас дерев'яні вікна замовити просто і швидко, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і вони покажуть вам весь процес взаємодії. Також ми робимо оперативні виміри і зможемо проконсультувати з питань підготовки прорізів.

Дерев'яні вікна від компанії «Бережа»

На просторах нашого сайту ви можете знайти дерев'яні вікна в самих різних виконаннях, які будуть мати оригінальне подвійне фальш-плетіння або декоративні шпроси, що прикрашають склопакет. Ми розробимо для вас унікальний проект, а також підкажемо, як його зробити найбільш економічним.

Компанія «Бережа» пропонує дерев'яні вікна купити за дуже вигідною ціною в Україні. У нас ви маєте можливість знайти великий асортимент, в різних цінових діапазонах, конфігураціях та розмірах. Для вас ми підберемо найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість, який відповідатиме усім Вашим побажанням і вимогам.

Дерев'яні вікна універсальні, а завдяки спеціальній виробничої обробці, вони ще й стійкі до різних погодних умов, тому і чудово служать протягом довгих років.

Купити дерев'яні вікна вам просто необхідно, якщо ви шукаєте теплоізолюючу конструкцію, так як даний вид забезпечує найвищу ступінь захисту. Варто відзначити, що деревина характеризується низьким тепловим розширенням, тому у вас є можливість замовити вікна в будь-якому дизайн-рішенні.

Наша компанія є представником провідних фабрик – виробників дерев'яних конструкцій з великими технологічними можливостями і потужностями. Ми пропонуємо кращі моделі дерев'яних вікон, які підійдуть для створення затишку і усамітнення в кожному будинку.

Чому варто замовити дерев'яні вікна в салоні-магазині Бережа

 • оперативність і чіткість виконання термінів замовлення;
 • висококваліфікований персонал, який має великий досвід за своїми плечима;
 • доставку і установку по всій території України;
 • можливість оплати, як готівкою, так і безготівковими коштами.

Перевагою нашої компанії можна виділити те, що у нас купити вікна у дерев'яний будинок або квартиру, ви зможете з легкістю і комфортом, а також із супутньою інформативною консультацією. Варто відзначити, що дерев'яні вікна замовити ви можете для абсолютно будь-якої кімнати, як в будинку, так і в офісі.

Запишіться на консультацію і безкоштовні виміри

Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми передзвонимо вам

Пошук товару

за назвою або кодом товару